TEKSTESHQIP

Getinjo
P9
Lyrics

Hey,what's up
Pretty mother fu**er
GETI 1

Jom problematik
Bitchi kcen ndick
E silli leht hidraolik
Jo ferrari po i shpejt mik mik
6 golla ne loj double hatt trick
Ajo thrret me stilin llastik
Kondicion sa ni basketbollist.
Fuqi n’dur si me kon budist
Tipat jonë të vogël kokrra oriz
Ajo sillet mir edhe nese o MIS
E mar nbot tem edhe e çudis
Kejt pa zo si me ec me SHIFT
Loçken E I,i tregoj qe se sjom prift
Dorën ne c*c doren en spllif komen ne ajer edhe guhen n whip adrenalin tokio drift
E bojna fire

Edhe nese o bi**h bonu p9
Vjedhja zemren shtine let thirr hajn
E ti mos kesh bonu p9 bonu p9 bonu p9

Edhe nese o bi**h bonu p9
Vjedhja zemren shtine let thirr hajn
E ti mos kesh bonu p9 bonu p9 bonu p9

Zotni mos e lut besom sta fut
Duhesh mu kon p9 shum i zgjut
E p9 sje nese je i urt
Ma lodhen rakin un ja lodhi trut
Jom nxon jom qetu meni bi**h
E din qe jom Ghetto star e jo princ
Pina me t mdhaja e din qe sjom klinc
Getinjo krejt shko coj fuzoring
Bitchi e din qe ti di me dhez
Gjinikolog edhe millfin tu e desh
You what fu**k you shum thjesht
E nxa çato qe ton jeten e ke desht
Bitchi bohet high ja nisi me sillt brekt
Jani kesh tu kesh do me dek me sms ton beby tkom jet futja haver bi**hi bi**h ka me met

Edhe nese o bi**h bonu p9
Vjedhja zemren shtine let thirr hajn
E ti mos kesh bonu p9 bonu p9 bonu p9

Edhe nese o bi**h bonu p9
Vjedhja zemren shtine let thirr hajn
E ti mos kesh bonu p9 bonu p9 bonu p9

DËRGOI:
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky projekt u finalizua para një audience më të gjerë i plotësuar me shije edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 7 Korrik 2020.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200