Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghulo - Me Pare T'babes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Jom tu shku ohh ne prishtin me pare te
babes ooo,
baba pare spo ka per vete e len veten unt veq me mi jep paret o hejj,
Jam djal I lazdrum, pak a shum o hejj,
Zemra babes ju ka dhy o per pare ooo
Ghulo
Publikimi: 21/11/2015


Ghulo - Me Pare T'babes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Pare T'babes".
3. Video është e këngës "Me Pare T'babes", por nuk këndohet nga Ghulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ghulo:


Komente 0