Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Barbi Kukulla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  22

Kemi deshire ta kemi nje barbi e kur te rritemi te kendojm si GILI.

Flokt e arta si floriri syt e gjelber si ulliri me e mira me e bukuraaa mos je ti barbi kukulla

Mos je ti moj barbi kukulla

Jam e mire e jam e bukuraaaa po nuk jam barbi kukullaa flokt e arta si floriri mi dha gruri dukagjini me freskoi ujt e drinit me dha erë lulja e blinit heeejjj un jam zanë e kesaj ane jam shqiptare kosovareeeee

Buzet tua lul buzhuri molla faqe kush ti vuri me e mira me e bukuraaaa mos je ti moj barbi kukulla .Mos je ti moj barbi kukulla.

Jam e mir e jam e bukuraaa po nuk jam barbi kukullaaa buzt e mira lul buzhuri kuq si gjaku dhe flamuri faqet i kam molla te kuqe plot ujvaret e mirushes heeeeeeeeeeeeeej .

Un jam zan e kesaj ane jam shqiptare kosovareeeeeeeeeeeeee

Flokt e arta si floriri mi dha gruri i dukagjinit me freskoi ujt e drinit me dha erë lulja e blinit heeeeeeeej

Un jam zan e kesaj ane jam shqiptare kosovareeeeeeee.


Ky tekst u dërgua nga  argjentaGili
Publikimi: 01/12/1996


Gili - Barbi Kukulla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Barbi Kukulla".
3. Video është e këngës "Barbi Kukulla", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0