Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gili - Amin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

shpirti po me dhemb
pa frym jam baj
zoti e beft hajr
sa shume po vuj

ata ce na ndan
u gzun e than per hajr
zoti e beft hajr
pa ty nuk po muj

askush askend ska me dasht
sa une ty
se sa te deshta une
nuk ka me shum

Amin amin
cdo fjal e jotja
per mu u kane
me thojshin cohu kthjellu
kcyre jeten tane
eh une te kam dasht
si me pas te bame

Amin amin
cdo fjal e jotja
per mu u kane
me thojshin cohu kthjellu
kcyre qik jeten tane
eh une te kam dasht
si me pas te bame

askush askend ska me dasht
sa une ty
se sa te deshta une
nuk ka me shum

Amin amin
cdo fjal e jotja
per mu u kane
me thojshin cohu kthjellu
kcyre veten tane
eh une te kam dasht
si me pas te bame

me thojshin cohu kthjellu
kcyre jeten p tane
eh une te kam dasht
si me pas pas te bame


Ky tekst u dërgua nga  BeniGili
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/05/2017


Gili - Amin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amin".
3. Video është e këngës "Amin", por nuk këndohet nga Gili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gili:


Komente 0