A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gillespie - E Di!


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/06/2007

2007-06-06T13:46:13

Pjesëmarrëse në

VFM 2008


E di, Që peshqit nuk kendojnë
E as lopët s’fluturojnë
Kurrë njëherë
Ata, Të zhytur në panikë
Me kollin e tyre kronik
Si gjithëherë

Paramendo kur vijnë ata tek ne
Çka do t’u themi, kur asgjë ska të re
Disa thonë t’i kthejmë mbrapa si më parë
A pe shihni o njerz që
Asgjë spo na shkon mbarë

E di, që rrethi s’është katror
As matematika metaforë, asnjë herë
T’kam thënë, dashurija s’është gjeometri
E as 2+2 s’bëjnë 3, 100 herë

Paramendo kur sirenat harrojnë t’notojnë
Dhe kur balenat i fusim ne në gojë
Disa thonë se koha për ne është ndalë
Por prapë se prapë,
Neve asgjë spo na shkon mbarë


Ky tekst u dërgua nga guriKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019