Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gimi Dhe Gazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Gimi Dhe Gazi është një duo artistësh. Në Qershor 2002, Gimi Dhe Gazi marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Hyp E Zhdryp"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gimi Dhe Gazi

Komente 0