Më mbaj mend (për 1 muaj)

Giti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Granit Mekaj
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Giti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Në Maj 2007, Giti merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Te Shoh Ne Sy". Më datë 19 Korrik 2014, Giti publikon videoklipin "Nese Mdon Ti (Remake)". Këngëtari i talentuar nga Peja, ka publikuar një remiks shumë interesant dhe më “ndryshe”, të këngës nga Dj Blunt dhe Real 1, e cila së fundmi e pati edhe një ndryshim me hyrjen e Ledrit në këngë, ka edhe një remiks tjetër. Në tinguj oriental, apo më popullor ka ardhur Giti, i cili i ka dhënë një tran...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Giti, Granit Mekaj, Granit Meka, Giti Meka

Komente 0