Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjani Albanianstar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Gjani Albanianstar është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 5 Mars 2019, Gjani publikon videoklipin "Pse M'le Vetem". Më datë 25 Gusht 2019, Isak publikon videoklipin "Kalle", në bashkëpunim me Gjanin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bani Kaleshi

Nderim Kurti

Mergim Jashari

Flamur Plakiqi

Erman Salihu

Arba-G

Elines

Sttyler

Da Freak

Ecstasy Tlg


Tags: Gjani, Albanianstar

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet