Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjejlane Gutiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Gjejlane Gutiqi është një këngëtare e njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardiana Martinaj

Nita Bahtiri

Teuta Blaka

Lora Braha

Meta Dullaj

Fitore Gjonbalaj

Shpresa Morina

Drenusha Latifi

Fikrije Lushaku

Besa Morina

Tags: Gjejlane Gutiqi


Komente mbi këtë artist