Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gjeniu I Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Gjeniu I Vogel është një talent show e njohur. Spektakli me I madh i talenteve te vegjel. Atje ku femijet maten me te rriturit. Atje ku nga “ i panjohur” behesh nje “star”. Spektakli I suksesshem televiziv “GJENIU I VOGEL” - eshte shnderruar tashme ne nje aktivitet mbarekombetar, nje konkurs madje qe i ka kaluar edhe kufijte e Shqiperise. Duke e konsideruar si nje nga ngjarjet me te medha televizive te koheve te fundit, producentet dhe ideatoret artistike jane te bindur se ai gjitmone arrin t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Star Academy Albania

Ethet E Së Premtes

Albanian Star

X Factor Albania

Voice Of Albania

Zambaku I Prizrenit

Festivale Për Fëmijë

Shkodra Fest

Polifest

Zhurma Show

Tags: Gjeniu I Vogel, Gjeniu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet