Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Hila

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Gjergj Hila është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 11 Dhjetor 2010, Gjergj Hila publikon videoklipin "Do Te Vij". Në vitin 2012, Gjergj Hila merr pjesë në X Factor Albania 1. Në Dhjetor 2014, Gjergj Hila merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Pak Ma Ngat". Më datë 25 Shkurt 2017, Gjergj Hila publikon videoklipin "Per Ty Nene"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Evans Rama

Selim Paja

Edmond Nikolla

Artan Kola

Altin Basho

Devis Xherahu

Andi Shkoza

Alfred Meço

Altin Shira

Tefik Islami

Tags: Gjergj Hila


Komente mbi këtë artist