Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Hila - Do Te Vij Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kur eci rruges Paris London
kjo zemra ime per ty vajton
nder trotuare me cante ne shpine
un eci bredhi jo skam makine

ref. Por do te vi te lutem shume
ti hapi krahet aty jam un

un te kerkoj ty nder vitrina
imazhin yt s'esht manikina
plot me urrejtje vitrinen nderroj imazhin tend perhere kujtoj


Ky tekst u dërgua nga gjergjGjergj Hila
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/12/2010


Gjergj Hila - Do Te Vij
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Vij".
3. Video është e këngës "Do Te Vij", por nuk këndohet nga Gjergj Hila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Hila:


Komente 0