Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Hila - Dasma Jone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


JEMI MBLEDHUR TE GJITH SOT FESTE E MADHE ME DOLLI
DHENDRI NUSJA PO VALLZOJN JA PO VIJN KRUSHQIT E RI
O MOJ NUSJA NUSJA JONE BUKUR SHTATIN PO E LUN
EDHE DHANDRI DJALI JONE BASHK ME NUSEN PO VALLZON

REF/KENGA VALLJA ASHT PER JU BASHK ME QIFTIN JU VALLZONI
ASHTU SIC E DON TRADITA DASMEN TONE NA ZBUKURONI
GOTAT PLOT MIQ EDHE SHOKE PLOT GEZIME DASHURI
CIFTI I RI U TRASHEGOFTE ZOTI MADH I BEKOFTE

O JU KRUSHQ JU LUMSHIN KAMET ME PJESMARRJE NA NDERONI
NE KTE DITE TE PAHARRUAR LUMTURIN PO NA SHTONI
VEC ME TE MIRA JU SHKOFTE JETA PLOT GEZIME DASHURI
U BASHKUA MIQESIA LIDHI JETEN CIFTI RI


Ky tekst u dërgua nga GJONIGjergj Hila
Publikimi: 05/12/2014


Gjergj Hila - Dasma Jone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma Jone".
3. Video është e këngës "Dasma Jone", por nuk këndohet nga Gjergj Hila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjergj Hila:


Komente 0