Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergj Leka - Muzika E Jetes Sime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11

Komente

Asnjë Koment

15/05/2014

2014-05-15T14:48:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Muzika E Jetes Sime" kënduar nga Gjergj Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gjergj Leka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Gjergj Leka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet