TEKSTESHQIP

Gjergj Leka
Maria Sagapo!
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maria Sagapo!" kënduar nga Gjergj Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të nënvlerësohej një aspekt kaq i veçantë, ndaj, krijimi muzikor lansohet në ekranet tona i kompletuar në aspektin vizual me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 20 Nëntor 2007.