TEKSTESHQIP

Gjergj Leka
Mu Bëre Nënë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mu Bëre Nënë" kënduar nga Gjergj Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.