Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjergj Tunaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gjergj Tunaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Korrik 2016, Gjergj Tunaj publikon videoklipin "S'ka Si Ti". Më datë 14 Qershor 2017, Gjergj Tunaj publikon videoklipin "Djem E Qika". Më datë 26 Maj 2019, Gjergj Tunaj publikon videoklipin "Bekimi I Prindërve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Bajra

Hajriz Berisha

Hakif Krasniqi

Arsen Mani

Amir Rexhepi

Bekim Tetova

Naim Smakolli (Nimi)

Lorik Kasapolli

Reli Mborjes

Flakron Voca


Tags: Gjergj Tunaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet