Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjergji Velo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Gjergji Velo është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 2 Prill 2013, Gjergji Velo publikon videoklipin "Eja". Më datë 2 Prill 2013, Gjergji Velo publikon videoklipin "Atje E Kam Gjakun Tim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erind Xhaferi

Gerti Muçollari

Thanas Marko

Nimet Sulkaj

Gramoz Tomorri

Ylli Alushaj

Kastriot Adushi

Gerti Hyka

Sokol Fejza

Rexhep Sinaj

Tags: Gjergji Velo


Komente mbi këtë artist