Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjesti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  183
  • Emri i Vërtetë:
  • Besart Kelmendi
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Gjesti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gjesti ështe pseudonimi i artistit Besart Kelmendi, i cili ka vendosur ta sprovojë veten në rrugën drejt muzikës. Më datë 22 Janar 2020, Gjesti ka prezantuar për publikun projektin e tij të parë muzikor me titull “Idiote” – një këngë e cila vjen e kompletuar me klip të menduar deri në detaje. Kech Montana është producenti i këngës debutuese të Gjestit, gjersa Valon Aziri është regjisori që është kujdesur për klipin e këngës. Ky projekt muzikor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

5 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (14)

7
17
14
14
34
34
19
48
34
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Dario

Stenaldo Mëhilli

Shpresim Ahmeti

Klejti Mahmutaj

Gussi

Art Rushiti

Sharr Braina

Alban Ramosaj

NORD (Rinor Durmishaj)

Klinti Çollaku

Tags: Gjesti, Besart, Besart Kelmendi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet