Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Gjeto Luca - Ah Dashnia

Gjeto Luca - Gjithcka Te Dhurova

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet