Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Marko Luca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Marko Luca është një këngëtar. Më datë 19 Dhjetor 2019, Marko & Gjeto Luca publikojnë videoklipin "3000 Vjet". Teksti i këngës u shkrua nga Marko Luca & Gjeto Luca. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Gjeto Lucës

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Cufa

Marin Jancu

Fatmir Ademi

Double D

G.M.C.D

Dr.Rabbit

Snero

Rbs

Mr. Babushi

Tags: Marko Luca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet