TEKSTESHQIP

Gjeto Luca
S'po Mund Synin Ta Largoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'po Mund Synin Ta Largoj" kënduar nga Gjeto Luca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj projekti muzikor prezantohet online i punuar bukur me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 2 Prill 2013.