TEKSTESHQIP

Gjeto Luca
Vec Te Jetosh Me Mua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vec Te Jetosh Me Mua" kënduar nga Gjeto Luca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Gjithçka u prit shumë mirë edhe falë faktit, që materiali muzikor lansohet i ilustruar nga ana vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 2 Prill 2013.