TEKSTESHQIP

Gjeto Luca
Do Ta Marr Zemren
Lyrics

Sonte kemi dasem te madhe
luj goce luj
luje belin luje shtatin
vallen ta paguj

sonte kemi dasem te madhe
luj goce luj
luje belin luje shtatin
vallen ta paguj

Luj me mua luj [ref]
mos u nal aspak
do ta mar un zemren tabe
ngapak ngapak
luj me mua luj
luj e mos u ndal
do ta mar un zemren tane
ngadale ngadale

Sonte moj eshte nata ime [x2]
luj goce luj
do te vije dhe nata jote
vallen ta paguj

Luj me mua luj [ref x3]
mos u nal aspak
do ta mar un zemren tane
ngapak ngapak
luj me mua luj
luj e mos u ndal
do ta mar un zemren tane
ngadale ngadale

DËRGOI:
INFO
Projekti është përcjellë në tregun e gjerë të muzikës këndshëm me një videoklip, i cili u publikua më 29 Korrik 2015.