TEKSTESHQIP

Gjeto Luca & Lisandra Rrapa
Dasem Ne Malesi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasem Ne Malesi" kënduar nga Gjeto Luca & Lisandra Rrapa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.