Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjiko - Holly Bass

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Holly Bass".
3. Video është e këngës "Holly Bass", por nuk këndohet nga Gjiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjiko - Holly Bass  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"667 (1 Hap Para Dreqit)"

Komente

1 🔥

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00a pe dridh vet a pe bon basii
a pe dridh vet a pe bon bassi
a pe dridh vet a osht puna basit
chaaaah
dhipit pi vjen era gucci
trunin mu ma huqi
kur bona un e hoodi bashk dihet trashet duqi
i go brraang njejt si plumi
dhipi so magjistare po rakin ngoje e zhduki
plus e trent shume nuk po mlen mu qu prej shtratit
mvet mos jom un apex se ndur tmija osht ndur tfatit
meeeen kta tipa nuk na shajn prej s'ngatit
se vesht e tynve jon shume tndishem ne zhurrem t'automatit
flowin e kom qaq tfort po don krejt dhomt me mi qit ntoke
une e leki jem shok njejt si alkoholi me kokk
ma shqipe ty sta hajn se je broke mu ma hajn se gjith jom dope
nxojm dhipa nkllab shkojm i qim nvilla nbog..
un jom gjikooo
kta tipa smunden me mshti n'industri
skom ka shkeli kerka se reperat gjethka e kan dhi
kur per neve vesin ju thom vetni euleksin
bitch jem ty e re thesin si nifar vakti xhevdet pecii
2 tima en gerklan qeshtu heket stresi
10 gangstera punojn mire me plan edhe mbushes sefi
15 pidha kcejn cullak nballkon te na rehet defi
dajt vesin a jem nveti vin na lupin na jem ndeti
jo me lujt gangsterin se ta hekim adapterin
ktu ska disko boy ruju mos po tkap llaseri
e bojm strejt prej rruges ti han mut prej internetit
pussy money weed i get it daily ... my name is gjikoo


Ky tekst u dërgua nga  RigonSylaj
Më Shumë Këngë Nga Gjiko:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet