A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gjiko - Lutem Lutem


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  63

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/05/2018

2018-05-04T13:10:08

Song from the album:

"Energjiko"


[Chorus]
Hala i kom do shoke neper rruge
Hala ondrrat jon tu i ndjek
Hala kena halle per me qa
Hala kena borxhe per me la, per me la
Yah, yah, yah, yah
Lutem, lutem, lutem me kejt shpirt (lutem vetit)
Lutem, lutem zotit per do drite (sa shume po lutem e di)
Se kjo pare, kjo bote
Po mi mashtron shokt
Po ju bon tradhti
E po m'len n vetmi, po m'len n vetmi
Po m'len n vetmi, po m'len n vetmi (yahh)

Lambo, Ferrari cilin onderr e ki
Ca bon ti per tooo, boy
A bohesh mafi
Kurre ken i ri, dostave vet besa i ki
Kur vjen puna n'gusht, kush per ty po gjun allti
Zhilet, zhilet, zhilet, zhilet dusht me kon i mbrehte
Se ky milet, milet prene kur se pret (kur se pret, kur se pret)
E mos mboj ka sa vetin
Ndjeke, ndjeke,ndjeke lekin
Boni paret ndreqe jeten boy
Vec mos e harro ti deken (jo)
E mos e harro doren qe te perkundi n'djep
Mos harro plakin per ty krejt i jep
Ku i ke motrat e vllaznine
A e din qe sa se ke pa shpine
Deri dje pika e djalit boy
Tash po hek pikat t'mallit yah
E me do na ke ra nbela
Qe kurr qysh nuk ta falin jo
G shit e mban hekrin n'kerr
Spo ta ndnin e ke lshu kejt n'ler ler
Kjo droge trunin po ta pin
Per laviren e ke lon dashnine
A ki harru, a ki harru
Ca kem fol, ca kem premtu
Vec pi kapim shpejt do lek
E po kthehem n'shpi apet
Yah yah yah

[Chorus]
Hala i kom do shoke neper rruge
Hala ondrrat jon tu i ndjek
Hala kena halle per me qa
Hala kena borxhe per me la, per me la
Yah, yah, yah, yah
Lutem, lutem, lutem me kejt shpirt (lutem vetit)
Lutem, lutem zotit per do drite (sa shume po lutem e di)
Se kjo pare, kjo bote
Po mi mashtron shokt
Po ju bon tradhti
E po m'len n vetmi, po m'len n vetmi
Po m'len n vetmi, po m'len n vetmi
Po m'len n vetmi, po m'len n vetmi


Lyrics submited by Vesae-Cards (2)

U krijua nga Florida 2018-05-14 13:45:16
Lutem, lutem zotit per do drite
Se kjo pare, kjo bote
Po mi mashtron shokt
2018-05-11 08:07:04
g shit pe mban hekrin nkerr
spo ta ndin e ke lshu krejt nler

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019