Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjiko - Fake Drake Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  17

Ya ya ya ya ha ya ya

Qaty qe ntrap gjiko me shokt e vet
N'kese pi shtin n'vag pi qet
Dje i kan hargjit kejt lekt sot duhet mi bo apet
Ndryshe si qet jojo ndryshe si qet
Ulsja n'airoplan osht "A"
Stjuardeska mu mbo be
Vizen e kom "C"
E kerri posht po m'pret en "D-e"
Dostat pom bojn dhe
Nuk e di me mu qa ke
Kesh n'ajr e ntok bi**h e ti kerka nuk je
Follow me shawty shawty
Follow me shawty shawty
Kerrin me shejen e kalit
Kerrin me shejen e kalit
Pi hasllerit n'biznismen
Shkoj ndeti lahna nbazent
Fak it e nxo ni peshkaqen
Edhe shteti ma boni ban
Ya ya ya ya, gjiko nxoni peshkaqen
Ya ya ya ya, gjiko nxoni peshkaqen
E ti hala po kcen si drake

[REF.:]
E ti hala je ka kcen si drake
E ti hala kongt pi bon fake
Fake drake (x4)
Fake drake (x7)
Fake drake (x12)

Hajde hajde nisja luj
Bon me kam e bon me dur
Se nuk je per reptur
Se nuk je per reptur
Loja loja loja loja eyy
Fallc fallc fallc ey
Gjiko osht orginall
Kejt po thojn orginall
Gjiko osht orginall
Gjiko osht orginall
Ti je djath, ti je djath, ti je djath, ti je djath
Mjaft tash, mjaft tash, i kom qit djathtas
Mjaft tash, mjaft tash, se tkerset majtas

[REF.:]
E ti hala je ka kcen si drake
E ti hala kongt pi bon fake
Fake-drake (x4)
Fake drake (x32)

Mjaft tash, mjaft tash, i kom qit djathtas
Mjaft tash, mjaft tash, se tkerset majtas

Qaty qe ntrap gjiko me shokt e vet
Gjiko
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/05/2018


Gjiko - Fake Drake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fake Drake".
3. Video është e këngës "Fake Drake", por nuk këndohet nga Gjiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gjiko:


Komente 0