Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjiko - Dillero Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

Dillero, o dillero
A t'kujtohet kur hekshim yayo
Dillero, o dillero
A t'kujtohet kur hekshim yayo
Get, get, get, get pare per cdo dit
Get, get, get, get pare per cdo dit
Get, get, get, get pare per cdo dit
And if you hate suck a dick

Per cdo dit cona un en mengjes
Me pi kom Mercedes 6.3 CLS
Vin G (foli n'vesh) qe dikush don mem bo (keq)
20 mij n'kry ti (bi**h) pa problem (i qes)
Gjiko flen shum qet cohet sikur beb
Nese o shum ftoht shkoj ku o ma nxeht
Jamaica per ni spllif, shkoj n'Peru vec per ni vij
N'Disney Land bashk me kllik dhe e thej ma shum se fmit
Ma bojshin qe po foli prralla
E tash ma thirr emrin kejt salla
N'rrug me kerre t'rralla
Se ke mas lit n'trotuar ulala

Get, get, get, get pare per cdo dit
Get, get, get, get pare per cdo dit
Get, get, get, get pare per cdo dit
And if you hate suck a dick
Dillero, o dillero
A t'kujtohet kur hekshim yayo
Dillero, o dillero
A t'kujtohet kur hekshim yayo


Ky tekst u dërgua nga vesa rizvanolliGjiko
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/05/2018


Gjiko - Dillero
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dillero".
3. Video është e këngës "Dillero", por nuk këndohet nga Gjiko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjiko:


Komente 0