Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjin Dona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Gjin Dona është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 29 Prill 2012, Pandora & Gjin Dona publikojnë videoklipin "Behu Trandafil". Më datë 4 Dhjetor 2012, Gjin Dona publikon videoklipin "Zef Ndoc Ndreca". Më datë 19 Nëntor 2014, Gjin Dona publikon videoklipin "Kush Thote Nane Ka Thirre Mirdite". Më datë 26 Maj 2015, Gjin Dona publikon videoklipin "Kendoj Per Festat Tona". Më datë 15 Gusht 2016, Gjin Dona publikon videoklipin "Lulja E Mergimit". Më datë 18 Prill 2017, Gjin Dona ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naim Berisha

Gjelosh Hajdari

Tonin Uldedaj

Xhelal Juka

Artur Matia

Bardhok Mehmeti

Viktor Paloka

Prek Mrishaj

Adem Barbullushi

Gezim Zefi

Tags: Gjin Dona


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet