TEKSTESHQIP

Gjin Dona
Mark Llesh Doda I Lajthizes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mark Llesh Doda I Lajthizes" kënduar nga Gjin Dona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.