Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Gjira - Premtimet (Solo)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Premtimet (Solo)".
3. Video është e këngës "Premtimet (Solo)", por nuk këndohet nga Gjira.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjira - Premtimet (Solo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19

Komente

Asnjë Koment

02/02/2012

2012-02-02T20:34:37+00:00Thjesht te mori jeta rruges une pa ty
te deshta me gjith zemer trego ku je ti
stë besoj te thash,s'të besoj
Unë ty taaaash
Loti mpikon dhe kjo zemer
pom plaaas

Ref:2
Ku mbeten gjith ato premtime ti ke nje
pjes e jetes time ,ti fala
te gjith ato gabime ,te dorova se tkam
deshtttt

ti e di kush ësht ne
telefon,mos bej se si
zerin nuk ma degjon
skam gjum ne sy ,kerkoj ate qka
me mungon Një Jet me ty ..2X

Ref:2x

Ku mbeten gjith ato premtime
ti ke pjes e jetes time
ti fala gjith ato gabime
te durova se te kam deeeeshtt

Ende te ndjej zemer kthehu prap,
te une ska me jet pa ty
ti e di te dua shum eja ktu
ne te dy te jem te lumtur.. 2x.

une ende te ndjej
une ende te ndej
une ende te ndjej
(te lumrtur)
une ende te ndjej
oooo jehhh
une ende te ndjej


Ky tekst u dërgua nga Ninaa
Më Shumë Këngë Nga Gjira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet