A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gjira - Rastësisht  (Feat. Ardi Kajtazi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2014

2014-06-11T21:24:38

Featuring

Ardi (Ardi Kajtazi)


oo , ey , iieei yah ,

Dite e keqe, por si stres pom bon
jom nervoze, pare n'bank nuk kam
dhe rruges per shpi,
te shoh ty, ja ku je,
ajo ftyr kaq e bukur te sjelle lumturi

Dhe une, une ty po te shikoj
dua te di nga je ti,
dhe emrin si e ki,
pse s'te kam pare une me perpara aa,
ti, ti je i papar,
dua te t'kem prane,
eja, eja, eja njoftom.
I watch you baby girl,
a one she you my world,
a one a one rock you tonight,
a one a one rock you tonight

Baby girl, baby girl, baby girl


Ky tekst u dërgua nga Xx
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019