TEKSTESHQIP

Gjira
Leje Pas
Lyrics

hey baby
edu veten e du jeten
po jo si ti po jo si ti
oooo baby
tmarr me vetii zhytem deten
dhe prit pak
kejt qka ke paa

tyyt tara---

sikur val e detit tii
ne po qarkollojm
hem po gritem e po zbritem
qysh po dojm po ja bojm

e kur po du mu qart, aa
ti po me qetson
si nje meloddi qe me disponon

oh ti kur pom shikon zemra ime ban
rapaaapaaammm
oh ti kur pom shikon
laaa laaa laaaa

oh ti kur pom shikon zemra ime ban
rapaaapaaammm
oh ti kur pom shikon
laaa laaa laaaa

tyyt tara---

kur skam dasht ma shum
jo si ti un nuk kam dasht jo kurr
edi qe je ti per mu
tjeter kon un nuk po du du du

kur skam dasht ma shum
jo si ti un nuk kam dasht jo kurr
edi qe je ti per mu
tjeter kon un nuk po du du du

oh ti kur pom shikon zemra ime ban
rapaaapaaammm
oh ti kur pom shikon
laaa laaa laaaa
oh ti kur pom shikon zemra ime ban
rapaaapaaammm
oh ti kur pom shikon
laaa laaa laaaa

tyytaraaa taaaa
ehhhh

DËRGOI:
INFO
Më datë 26 Gusht 2016, Gjira publikon videoklipin "Leje Pas" dhe është kujdesur vetë për muzikën dhe tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Big Deal Records.
Renditja:
Top 200