TEKSTESHQIP

Gjoke Vata
Sagapo
Lyrics
(Feat. Ketlin Pjalmi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sagapo" kënduar nga Gjoke Vata.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.