A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ketlin Pjalmi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ketlin Pjalmi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2011, Ketlin Pjalmi merr pjesë në Gjeniu I Vogel 4. Në Maj 2015, Ketlin Pjalmi merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "E Dashuruar". Në Shtator 2015, Ketlin Pjalmi merr pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Zemren Lema Ngat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adalena Seferi

Elia Zaharia

Lili Gjidodaj

Arsinda

Linda Sadiku

Orjola Xhemollari

Irena Metalla

Erga Halilaj

Eltina Minarolli

Ingrit Gjoni


Tags: Ketlin Pjalmi, Ketlin Pialmi, Kejtlin

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019