Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjon Karrica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Gjon Karrica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Ky është këngëtari i ri nga Gjakova, me origjine nga Mirdita, por që jeton prej vitesh në Zvicër, Gjon Karrica. Ai po bashkëpunon me emra të njohur të muzikës së huaj, mes të tjerësh me producentin Anton Nue. Gjoni shquhet për një talent dhe stil të veçantë në muzikë dhe njihet për video shumë të veçanta. Më datë 29 Qershor 2013, Gjon Karrica publikon videoklipin "Lugati". Me këtë këngë, ai merr pjesë në Zhurma Show 2013 në vitin 2013. Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Xhuljo Imeri

Sergio HD

Kelvi Kadilli

Claydee

NG

Valon Azizi

Orhan Ibrahimi

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)

Kadri Ismajli

Mendi


Tags: Gjon Karrica

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet