Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjon Karrica - Miz Kxeh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E more mixh, kur jam kon i ri kam pas facebook
Kam pas iphone
Vallahi kom pas femra me silikon

Qu Gjon se po shkojm te shpija se nuk mund te shoh

Gjoni:

Jo plak! Une po du me kcy edhe pak

Ky tekst u dërgua nga  endritbrahoPublikimi: 21/06/2014


Më Shumë Këngë Nga Gjon Karrica:


Komente 0


Gjon Karrica - Miz Kxeh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miz Kxeh".
3. Video është e këngës "Miz Kxeh", por nuk këndohet nga Gjon Karrica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.