Gjon Lleshi
Gjon Lleshi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Gjakovë
  • Jeton në
  • GjakovëBiografia

BIOGRAFIA: Gjon Lleshi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 12 Qershor 2013, Gjon Lleshi publikon videoklipin "O Sa Keq". Më datë 26 Janar 2016, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Do Ta Bajm Ni Dasem T'madhe". Më datë 8 Shtator 2016, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Eja Vetem Eja". Më datë 30 Qershor 2017, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Zemren Ty Ta Fala". Më datë 9 Shkurt 2018, Gjon Lleshi publikon videoklipin "U Treta Ne Gurbet". Më datë 12 Korrik 2018, Gjon Lleshi publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0