TEKSTESHQIP

Gjon Lleshi
Zemren Ty Ta Fala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemren Ty Ta Fala" kënduar nga Gjon Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, projekti është bërë i disponueshëm tek ne i punuar në sferën vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 30 Qershor 2017.