TEKSTESHQIP

Gjon Lleshi
Prap N’Zemren Time
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prap N’Zemren Time" kënduar nga Gjon Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj ky krijim muzikor u prezantua para një audience më të gjerë i kompletuar nga sfera vizuale me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 12 Korrik 2018.