TEKSTESHQIP

Gjon
500 Vjet
Lyrics
(Feat. Butrint)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "500 Vjet" kënduar nga Gjon.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u kurua në çdo aspekt, ky produkt muzikor është përcjellë online i përpunuar me mjaft shije me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 16 Shkurt 2020.