Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjon's Tears

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  23
  • Emri i Vërtetë:
  • Gjon Muharremaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
BIOGRAFIA: Gjon's Tears është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai është më prejardhje shqiptare, babai i të cilit është nga Kosova kurse nëna e tij nga Tirana. Gjon Muharremaj për herë të parë ka mahnitur publikun shqiptar në vitin 2011 gjatë pjesëmarrjes në ‘Albania’s Got Talent’. Këngëtari, i cili atëkohë ishte në klasën e gjashtë, e ka befasuar jurinë e spektaklit për talentë me zërin e tij të veçantë dhe mjaft mbresëlënës. Nën përfaqësimin e Armend Rexhepagiqit, Rovena Dilos e Altirit, vogëlushi mori kom...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gjon's Tears, Gjon Muharremaj, Gjons Tears

Komente 0