Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gjon's Tears - Babi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babi".
3. Video është e këngës "Babi", por nuk këndohet nga Gjon's Tears.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gjon's Tears - Babi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19

Komente

Asnjë Koment

06/02/2019

2019-02-06T18:00:31+00:00I can't see this fight again
It’s too much for my brain
This has got out of hand
It is time for the end

I can't sleep without thinking of it
We need to talk about it

REF.:
Ti ma morri babin ne k'të mjegull
Babi jem, babi jem
Ti ma morri babin ne k'të mjegull
Babi jem, babin tim

...
After leaving me a scar
And after all those issues
Our love would be abused
I can’t sleep without thinking of it
We need to talk about it

REF.:
Ti ma morri babin ne k'të mjegull
Babi jem, Babin tim
Ti ma morri babin ne k'të mjegull
Babi jem, babi jem

What else can I say to see you coming back
What else can I do to stop this attack
All I can do is say I love you dad

Ti ma morri
Babin
Në ktë mjegull

REF.:
Ti ma morri babin ne k'të mjegull
Babi jem, babin tim
Ti ma morri babin ne k'të mjegull
Babi jem, babi jem

I can't see this fight again


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet