Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjon Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gjon Tahiri është një këngëtar. Jetoj në fshatin JANOSH. E kom te kryer shkollën e mesme Kadrikusari në Gjakove per ndryshe jom TEKNIK I VETERINARIS. Kam perfunduar kursin për Kompjutera, ndersa hobi im ësht Vallzimi Modern dhe Muzika. Jom këngëtar dhe jam ne perfundim e siper te albumit me gjithesejt 9 kënge qe del në shitje per vit të ri. Gjatesia: 182cm Pesha: 65.kg Gjendja Civile: Beqar Ngjyra e syve: kafe Gjuhet e preferuara: Spanjishtja, Gjermanishtja. Anglis...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

4 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gjon Tahiri

Komente 4