Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjon Tahiri

Gjon Tahiri
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 20 Nentor 1987
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Gjon Tahiri është këngëtar. Jetoj në fshatin JANOSH.
E kom te kryer shkollën e mesme Kadrikusari në Gjakove per ndryshe jom TEKNIK I VETERINARIS.
Kam perfunduar kursin për Kompjutera, ndersa hobi im ësht Vallzimi Modern dhe Muzika.

Jom këngëtar dhe jam ne perfundim e siper te albumit me gjithesejt 9 kënge qe del në shitje per vit të ri.

Gjatesia: 182cm
Pesha: 65.kg
Gjendja Civile: Beqar
Ngjyra e syve: kafe
Gjuhet e preferuara: Spanjishtja, Gjermanishtja. Anglishtja, Italishtja, Serbishtja, Frangjishtja.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

4


Komente 4