A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjon Ukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Gjon Ukaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2015, Gjon Ukaj publikon albumin "Këngë Dasmash". Më datë 25 Korrik 2016, Gjon Ukaj publikon videoklipin "Kafja E Mengjesit". Në vitin 2016, Gjon Ukaj publikon albumin "Kafja E Mengjesit". Më datë 23 Maj 2017, Gjon Ukaj publikon videoklipin "Nata E Beqarise". Muzika e këngës u punua nga Miti Geci, teksti u shkrua nga Egzon Pireci. Më datë 17 Qershor 2017, Gjon Ukaj publikon videoklipin "Nice". Muzika e këngës u punua nga Kres...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Nice (2018)

Kafja E Mengjesit (2016)

Këngë Dasmash (2015)


» Dërgo Një Këngë »

Nata E Beqarise
Nusja Qika
Ushtar I Zhgenjyer
Nice
Ndjenjat
O Syn
Dashni Mke Vra
Kafja E Mengjesit
Kripe E Sheqer


Artistë Të Ngjashëm:

Lul Vushtria

Albrim Llapqeva

Avdi Mjeku

Meti Maloku

Anton Keraj (Toni)

Remzi Leka

Isa Neziri

Sabi

Premtim Mehmeti

Istref Berisha


Tags: Gjon Ukaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019