TEKSTESHQIP

Gjoni Athanas & Avni Mula
Shprese
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shprese" kënduar nga Gjoni Athanas & Avni Mula.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.