Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjooni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Lirigzon Salihu
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Gjooni është një këngëtar. Emri i vertet i Gjooni eshte Lirigzon Salihu. Lindi ne Vushtrri ku edhe jeton. Ai eshte pjestar i grupit nga Vushtrri Bloody Albanian....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Gjooni, Lirigzon Salihu

Komente 0