Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gjovalin Shani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Gjovalin Shani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 22 Dhjetor 2013, Gjovalin Shani publikon videoklipin "Moj Shqipni Per Ty Knon Zemra". Më datë 26 Dhjetor 2013, Gjovalin Shani publikon videoklipin "Hallet E Plakut". Më datë 18 Janar 2014, Gjovalin Shani & Gjin Shani publikojnë videoklipin "Ka Ardh Dita Me Nrru Fene". Më datë 16 Shtator 2014, Gjovalin Shani publikon videoklipin "Kulla E Avdi Koles". Më datë 24 Dhjetor 2014, Gjovalin Shani publikon videoklipin "Moj Serbi". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fran Kodra

Arif Madana

Pretash Nilaj

Mifterim Kupa

Agustin Pellumbaj

Gjergj Jorgaqi

Viagra

Agon Nimani

Danny Boy

Skender Xhafa

Tags: Gjovalin Shani, Gjovalini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet